Met Eigen Wijsheid Samen Ondernemen

Kidsclub Academie: nieuwe oogst

Op dinsdag 27 mei 2025 ontving de derde lichting deelnemers aan de Kidsclub Academie het welverdiende certificaat. De uitreiking was zoals ook bij de vorige rondes een vrolijke mix van trots, plezier en plannen voor de toekomst.

Als je de foto’s van de uitreiking ziet*, is het heel duidelijk: deze vrouwen voelden zich als een vis in het water bij Aartie en Tamara, de oprichters van de Kidsclub (Academie). En andersom ook. Vandaar ook dat bij alle groepen een aantal deelnemers is dat heel graag verbonden wil blijven. En andersom ook.

werken aan De beste versie van jezelf

Tamara: “Dit keer hebben zes vrouwen hun certificaat gekregen. Ze hebben alle zes hebben heel verschillende achtergronden, persoonlijke situaties en taalniveau’s. Dat kan best een uitdaging zijn, maar met de juiste inzet kom je er wel. Deze zes waren heel gemotiveerd en hebben daarom ook veel geleerd. Van ons en van elkaar. Als iemand het even lastig vond, dan waren wij er, en konden ze ook bij elkaar terecht. En we hebben ook ontzettend veel lol gehad. Dat kan prima samen. Sterker nog, het schept een sterkere band.”

En die band, die is er bij elke groep. Daar moet (en wil) je in investeren, en daarna kun je oogsten. Ook nu is de opbrengst weer groot. 

Aartie: “We zijn weer superblij met de resultaten. Drie deelnemers willen door naar een opleiding, één wil taallessen gaan volgen, vier willen bij ons blijven werken als vrijwilliger.
Een van de dames twijfelde of nu wel of niet vrijwilligerswerk bij ons wilde doen, maar ze maar heeft alsnog de knoop doorgehakt. Wij zagen zoveel potentie in haar dat wij daar heel blij mee zijn.”

Tamara: “Allen heel betrokken, actieve en gemotiveerde vrouwen die altijd bij ons terecht kunnen als ze ergens mee zitten. Wij blijven verbonden met al onze deelnemers 💜”

*De deelnemers willen liever niet herkenbaar op de foto. Om toch een beeld te krijgen, zijn hun gezichten geblurd. Misschien zie je hun brede lach er nog doorheen schemeren 😉

Meer lezen over de kidsclub (academie)

De Vreedzame Academie

Aartie en Tamara van de Kidsclub Academie volgden een tijdje terug een training Vreedzaam. Inmiddels hebben ze de train-de-trainers gevolgd, zodat ze

Lees verder »

PEER IN DE GROEI

“Het was uiteindelijk veel meer dan ik ervan verwachtte.” Het was eigenlijk wel de conclusie aan het eind van het gesprek van

Lees verder »

DEEL DIT OP